HAYIRSEVERDEN 24 DERSLİKLİ OKUL
C
HABER – KAMERA : CAN ARICILAR
Tekirdağ’ın Muratlı İlçesi Kemal Darcan Ortaokulun Temal Atma Töreni Gerçekleştirildi.
Açılış Törenine Tekirdağ Valisi Recep Soytürk , Tekirdağ Kaymakamı Mustafa Güler , Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Candan Yüceer , Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Mümin Şahin , Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan Ve Kamu Kuruluşlarının Müdürleri Katıldı.
Törende açılış konuşmasını yapan hayırsever Kemal Darcan; “AKPA Kimya olarak 1997 yılından bu yana birçok projeye imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Tekirdağ’ın Muratlı ilçesindeki fabrikamız Avrupa’nın tek çatı altındaki en büyük üretim tesisi olarak birçok endüstri koluna ürettiğimiz ara mamulleri 75’ten fazla ülkeye ihraç ederek küresel pazarda ilk beşte yer alıyor. Ürün yelpazemizi her geçen gün geliştirerek pazar sunduğumuz yüksek kaliteli ürünler ile dünya markası olma yolunda hızla ilerliyoruz. İçinde yaşadığımız toplum için yalnızca ekonomik değil sosyal katkıyı da en üst düzeyde sağlayabilmek amacıyla birçok kurumsal sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiriyor ve topluma fayda sağlamayı amaçlıyoruz. Bu amacımız doğrultusunda Muratlı ilçemizde içerinde 20 derslik, kapalı spor salonu, bağımsız sanat atölyesi ve uzay gözlem evi bulunan Kemal Darcan Ortaokulu’muzun temelini atıyoruz. İlçemize hayırlı olsun. “diye konuştu.
ڙ"vyH^m^lm?0ʋoޙ]j1,]2DβkI7+ey.N'^Z߭nzZ0i^Zb+מםbj(br۫z)nnZ}zh'2r+r,)ږZ0~ez~