NALLAR : BİZ BORÇTAN KORKMUYORUZ
NALLAR : BİZ BORÇTAN KORKMUYORUZ
HABER – KAMERA : CAN ARICILAR
Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’ndeki Mutlukent Aile Çay Bahçesi’nde gerçekleşen basın toplantısına Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar’ın yanı sıra CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Engin, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcıları ile yerel ve ulusal basın temsilcileri katıldı.
Düzenlenen basın toplantısının mali raporlar ile ilgili olduğunun altını çizerek sözlerine başlayan Başkan Volkan Nallar; “Seçim sürecinde söz verdiğimiz üzere görevi devraldıktan sonra mali raporun çıkarılması adına işinin ehli arkadaşlarımız çalışmalar yaptılar. Maalesef tabloyu görmek için il başkanlığı yaptığım dönemde de ilçe başkanımız Ali Engin döneminde de belediye meclis grubumuz meclislerde sürekli yazılı ve sözlü istememize rağmen net rakamlara ulaşamamıştık. Belediyeyi Süleymanpaşalı hemşehrilerimizin desteği ile kazandıktan sonra borç yükünü hesaplayıp kamuoyu ile paylaşma ihtiyacı duyduk.” dedi.
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar Şöyle Konuştu :
ڙ"vyH^m^lm?0ʋoޙ+=Y4P;bWmu)ڙѩeq^ں)*[¸yܯ*myٞv&ʺ,r^'-셪ޭޮbs+-'-|!zw+(("e['jg